Ju jeni vizitori 4640416

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Qira, pran TEG, Sauk
 • 13453021_10209286394413958_1900881679_o
  Full Screen
  • 13453021_10209286394413958_1900881679_o%1/13
  • 13460788_10209286394133951_58484990_o%2/13
  • 13453057_10209286394773967_1452289445_o%3/13
  • 13453400_10209286394693965_482727777_o%4/13
  • 13441585_10209286394173952_229911426_o%5/13
  • 13931586_10209713254965205_166919652_o%6/13
  • 13933244_10209713254925204_1005382745_n (1)%7/13
  • 13957557_10209713256245237_27048875_n%8/13
  • 13941103_10209713256325239_1402255939_n%9/13
  • 13933357_10209713256445242_1623147281_n%10/13
  • 13942265_10209713254885203_794279065_n (1)%11/13
  • 13460749_10209286394853969_169785782_o%12/13
  • 13467651_10209286394453959_655720158_o%13/13
  1/13
  13453021_10209286394413958_1900881679_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 354
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 330 m²
  • Mbulim zone: 330 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Vila është e vendosur në një nga zonat më të preferuara të banimit në periferi të Tiranës, dhe ka akses të shpejtë në rrugën nacionale Tiranë Elbasan. Shumë pranë qëndrës tregëtare TEG, ajo ofron një sipërfaqe banimi prej 330 m2 e ndarë në:
  * Kati nën tokë i cili përbehet nga : vend parkimi per dy makina dhe dy dhoma të mëdha magazinimi + dhomen e kontrollit të paisjeve
  * Kati i parë banim përbëhet nga salloni plus kuzhinën e veçuar, ashtu sikurse edhe hapësira për tavolinën ceremoniale , e cila është e aksesueshme nga te dyja ambientet si dhe ka dalje në verandën e katit të parë , në kete kat ndodhet gjithashtu edhe një tualet.
  * Kati i dyte përbëhet nga 3 - dhoma gjumi, dhomë garderobë, 2 tualete dhe ballkoni.
  Vila ka izolim termik, si dhe dritare të mëdha që ofrojnë ndriçim natyral në të gjitha ambientet, shtrimi me parket si dhe detajet e veçanta të dizajnit të brendshëm e bëjnë këtë vile mjaftë të këndshme për të banuar. Kuzhina është e kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Ajo ka një sistem qëndror ngohje/ftohje si dhe intalimet për një oxhak në sallon.
  Vila ka një oborr rrethues prej 600 m2, i cili ështa i gjelbëruar dhe ka të mbjellë lule dhe pemë të ndryshme.
  Për një vizitë në pronë, ju ftojmë të na kontaktoni !

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Bodrum 1
   • Tualete 2
   • Dollap
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Dhoma argetimi 1
   • tualet per te ftuarit 1
   • Kuzhine e vogel 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 2
   • Porofoli i pronave 1
   • Magazina 1
   • Suit 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug
   • Supermarkete
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga mali
  • Security
   • Qark I mbyllur
  • Ekip
   • Depozite uji ose bolier
   • Ajer I kondicionuar
   • Ushqim zgare
   • Vaske 1
   • Sobe
   • pjatalares
   • tharese
   • gatim elektrik
   • Porte elektrike
   • frigorifer
   • kundrabufe
   • dush 3
   • Pianure sobe
   • lavatrice
   • boljer uji
  • Siperfaqet
   • planimetria 330.00 m²
   • Zone toke 600.00 m²
   • Zone interneti 330.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
   • Parking I brendshem 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta