Ju jeni vizitori 4592616

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qira ne Rrugen e Kavajes
 • 20160809_173116
  Full Screen
  • 20160809_173116%1/9
  • 20160809_173106%2/9
  • 20160809_173100%3/9
  • 20160809_173028%4/9
  • 20160809_173023%5/9
  • 20160809_173210_HDR%6/9
  • 20160822_142156%7/9
  • 20160809_173034%8/9
  • 20160822_142055%9/9
  1/9
  20160809_173116
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 427
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Mbulim zone: 128 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne Rrugen e Kavajes ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine, dy dhoma gjumi matrimoniale me ballkon dhe e femijeve,dy tualete. Apartamenti ka nje verand te madhe 50 m2. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 128.00 m²
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta