Ju jeni vizitori 4584312

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!
 • d3fca2a5-3b8d-4371-a187-70d9c07aa215
  Full Screen
  • d3fca2a5-3b8d-4371-a187-70d9c07aa215%1/9
  • WhatsApp Image 2016-11-25 at 16.07.07 (2)%2/9
  • WhatsApp Image 2016-11-25 at 16.07.06 (3)%3/9
  • WhatsApp Image 2016-11-25 at 16.07.06 (1)%4/9
  • WhatsApp Image 2016-11-25 at 16.07.06 (2)%5/9
  • WhatsApp Image 2016-11-25 at 16.07.06%6/9
  • WhatsApp Image 2016-11-25 at 16.07.07 (1)%7/9
  • WhatsApp Image 2016-11-25 at 16.07.07%8/9
  • 859d9b56-4fc2-4e45-b1c4-471ebf9b59ed%9/9
  1/9
  d3fca2a5-3b8d-4371-a187-70d9c07aa215
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 364
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Thate!
  • Zona e brendshme: 61,40 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Shitje ne nje zone shume te qete dhe te preferuar te qytetit!
  Organizohet ne nje dhome ndenje + gatim,nje dhome fjetje,nje tualet dhe nje ballkon!
  Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 61.40 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %