Ju jeni vizitori 4593690

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Fresk
 • 13814653_10209975085279543_440408814_n
  Full Screen
  • 13814653_10209975085279543_440408814_n%1/7
  • 13819520_10209975142520974_432909772_n%2/7
  • 13814474_10209975142720979_1197080983_n%3/7
  • 13820614_10209975142160965_841223425_n%4/7
  • 13823149_10209988525815548_776246908_n%5/7
  • 13820544_10209988525975552_227023678_n%6/7
  • 13823589_10209988525855549_1046355139_n%7/7
  1/7
  13814653_10209975085279543_440408814_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 708
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Fresk
  • Zona e brendshme: 114 m²
  • Mbulim zone: 114 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete nje pallat te ri, i ndertuar kohet e fundit.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 114.00 m²
   • Zone interneti 114.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %