Ju jeni vizitori 4193363

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira magazine ne Km 1 te autostrades Tr-Dr
Ekskluzive
 • IMG_3400.JPG
  Full Screen
  • IMG_3400.JPG%1/17
  • IMG_3417.JPG%2/17
  • IMG_3415.JPG%3/17
  • IMG_3416.JPG%4/17
  • IMG_3396.JPG%5/17
  • IMG_3402.JPG%6/17
  • IMG_3406.JPG%7/17
  • IMG_3404.JPG%8/17
  • IMG_3409.JPG%9/17
  • IMG_3412.JPG%10/17
  • IMG_3422.JPG%11/17
  • IMG_3423.JPG%12/17
  • IMG_3427.JPG%13/17
  • IMG_3433.JPG%14/17
  • IMG_3439.JPG%15/17
  • IMG_3440.JPG%16/17
  • IMG_3419.JPG%17/17
  1/17
  IMG_3400.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 366
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ardeno
  • Zona e brendshme: 2.860 m²
  • Mbulim zone: 2.860 m²
  • Zone toke: 2.860 m²
   • per shitje 850 000 €
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira objekt komercial ne zonen industriale Tirane-Durres km 1. Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2860m2 e cila eshte e rrethuar me mur betoni dhe 940 m2 kapanon i cili organizohet ne open space pa kolona ne mes. Eshte e ndertuar vitet e fundit sipas standarteve EU. Objekti eshte I pajisur me linje energjie 3 fazore dhe me burim uji te pavarur. Po ashtu perballe objektit jane ndertuar rreth 220m2 zyra me 2 kate. Per me teper mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 2860.00 m²
   • Zone toke 2860.00 m²
   • Zone interneti 2860.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %