Ju jeni vizitori 4653862

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke 11700 metra per shitje ne Golem me leje ndertimi
 • plazha
  Full Screen
  • plazha%1/4
  • plazha1%2/4
  • 13950539_10208605067140946_1183504895_o%3/4
  • 13951084_10208605067500955_136470405_o%4/4
  1/4
  plazha
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 367
  • Tipi i prones: Toke
  • status: Ne projekt
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Golem
  • Zona e brendshme: 1,17 ha
  • Mbulim zone: 1,17 ha
  • Zone toke: 1,17 ha
   • per shitje 2 500 000 €
 • Detajet e prones

  Ne buze deti ofrojme per shitje truall me siperfaqe 11700 dhe ndertesat, leje ndertimi me mundesi shfrytezimi 360 grade.
  Toka eshte e niveluaer dhe mberegune ndan vetem rruga kadastrale.
  Ju ftojme ne zyre per informacion te metejshem.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 11700.00 m²
   • Zone toke 11700.00 m²
   • Zone interneti 11700.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %