Ju jeni vizitori 4177772

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per zyra me qira ne Bllok
 • 20160811_100605
  Full Screen
  • 20160811_100605%1/10
  • 20160811_100541%2/10
  • 20160811_100627%3/10
  • 20160811_100756%4/10
  • 20160811_100656%5/10
  • 20160811_100635%6/10
  • 20160811_100727%7/10
  • 20160811_100800%8/10
  • 20160811_100733%9/10
  • 20160811_100711%10/10
  1/10
  20160811_100605
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 429
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Perlat Rexhepi
  • Zona e brendshme: 121 m²
  • Mbulim zone: 121 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje ndertim te ri. Apartamenti ka sherbyer gjithmone per zyra te kompanive te ndryshme me hapsira te bollshme. Ambienti eshte i organizuar ne tre salla nje kitchen, nje ballkon te madh dhe dy tualete. Ambienti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri me ashensor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 121.00 m²
   • Zone interneti 121.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta