Ju jeni vizitori 4606890

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament luksoz 2+1 ne ETC, Qender
 • IMG_3609.JPG
  Full Screen
  • IMG_3609.JPG%1/10
  • IMG_3610.JPG%2/10
  • IMG_3611.JPG%3/10
  • IMG_3612.JPG%4/10
  • IMG_3614.JPG%5/10
  • IMG_3615.JPG%6/10
  • IMG_3618.JPG%7/10
  • IMG_3617.JPG%8/10
  • IMG_3616.JPG%9/10
  • IMG_3613.JPG%10/10
  1/10
  IMG_3609.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 329
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: ETC, prane Piramides.
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament i mobiluar ne menyre moderne, ne qendren e biznesit ETC. Banesa pozicionohet ne katet e larta te nderteses, ka nje siperfaqe prej 100 metrash dhe perbehet nga: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Cmimi eshte 1300 euro me taksa dhe 1100 euro neto. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni ne zyren tone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta