Ju jeni vizitori 4137299

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament i rikonstruktuar 2+1+2
 • 20160811_192631
  Full Screen
  • 20160811_192631%1/7
  • 20160811_192750%2/7
  • 20160811_192655%3/7
  • 20160811_192831%4/7
  • 20160811_192835%5/7
  • 20160811_192719%6/7
  • 20160811_192729%7/7
  1/7
  20160811_192631
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 331
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Rinovuar
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Bashkuar
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga e dibres
  • Zona e brendshme: 77 m²
  • Mbulim zone: 77 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i rikonstruktuar plotesisht ne nje zone te qete rezidenciale. Ka dokumenta te rregullta pronesie. Perbehet nga 2 dhoma, 2 tualete dhe kuzhina me orientim lindje-perendim. Mundesi parkimi ne zone. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 77.00 m²
   • Zone interneti 77.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %