Ju jeni vizitori 4575244

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne medrese
 • 20160809_114707
  Full Screen
  • 20160809_114707%1/6
  • 20160809_114619%2/6
  • 20160809_114644%3/6
  • 20160809_114808%4/6
  • 20160809_114726%5/6
  • 20160809_114700%6/6
  1/6
  20160809_114707
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 326
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: medrese
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 730 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ke medreseja ,kati i trete i nje pallati te ri , apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ,sallon ,dy banjo . ndertim cilesor dhe bashkohor , per me teper informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %