Ju jeni vizitori 4692613

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 13000 m2 toke ne TEG.
 • 57330bf7a104c195548f1ac32
  Full Screen
  • 57330bf7a104c195548f1ac32%1/1
  1/1
  57330bf7a104c195548f1ac32
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 321
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: sauk
  • Zona e brendshme: 1,36 ha
  • Mbulim zone: 1,36 ha
   • per shitje 1 224 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet terren per ndertim ne nje nder zonat me ekskluzive ne qytet larg zhurmave dhe smogut. Siperfaqja ndodhet afer qendres TEG dhe rruges kryesore. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 13600.00 m²
   • Zone interneti 13600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %