Ju jeni vizitori 4653867

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super okazion ,shitet super vile prane ambasades Amerikane
 • 20160727_190438
  Full Screen
  • 20160727_190438%1/17
  • 20160727_190533%2/17
  • 20160727_190440%3/17
  • 20160727_190539%4/17
  • 20160727_190556%5/17
  • 20160727_190617%6/17
  • 20160727_190609%7/17
  • 20160727_190645%8/17
  • 20160727_190659%9/17
  • 20160727_190653%10/17
  • 20160727_190711%11/17
  • 20160727_190719%12/17
  • 20160727_190727%13/17
  • 20160727_190737%14/17
  • 20160727_190844%15/17
  • 20160727_190732%16/17
  • 20160727_190852%17/17
  1/17
  20160727_190438
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 316
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Prane gjuheve te huaja
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane gjuheve te huaja, mbas ambasades Amerikane
  • Zona e brendshme: 280 m²
  • Mbulim zone: 280 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • per shitje 1 000 000 €
 • Detajet e prones

  Super okazion , shitet vile prane ambasades Amerikane .Ndertim i punuar dhe me detajet me te vogla. Vila perbehet nga 3 dhoma gjumi ,sallon,guzhine ,dy banjo ,korridore . Vila eshte dy kateshe ,me pishine e me garazhd te ndertuar ne menyre moderne . Ambjenti jashte perbehet nga 600 metra me lulishte ,kamera sigurie dhe sistem alarmi .Salloni disponon oxhak te punuar me imtesi. E gjithe vila eshte e shtruar me parket e eshte nje rast per te mos u humbur. Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 280.00 m²
   • Zone toke 600.00 m²
   • Zone interneti 280.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %