Ju jeni vizitori 4697238

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kapanon industrial per shitje
 • 9e071eff-0b01-4d53-872c-a0be7f159876
  Full Screen
  • 9e071eff-0b01-4d53-872c-a0be7f159876%1/3
  • 84c9dc64-9aa8-4fcc-8fad-6904354750c6%2/3
  • 254de6bb-6b90-478d-9378-2c7be080baee%3/3
  1/3
  9e071eff-0b01-4d53-872c-a0be7f159876
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 590
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Adresa: Aksi Elbasan-Metalurgji KM2
  • Zona e brendshme: 1.264 m²
  • Zone toke: 2.452 m²
   • per shitje 420 000 €
 • Detajet e prones

  Okazion! Shitet kapanon industrial ne aksin Elbasan- Metalurgji, vetem 25km nga Tirana. Kapanoni ka siperfaqje prej 1260m2 dhe ndodhet mbi nje siperfaqj toke 2450m2. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone toke 2452.00 m²
   • Zone interneti 1264.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %