Ju jeni vizitori 4628935

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1, me Qira ne Rrugën Fortuzi
 • DSC_0333.JPG
  Full Screen
  • DSC_0333.JPG%1/26
  • DSC_0324.JPG%2/26
  • DSC_0323.JPG%3/26
  • DSC_0327.JPG%4/26
  • DSC_0294.JPG%5/26
  • DSC_0322.JPG%6/26
  • DSC_0350.JPG%7/26
  • DSC_0336.JPG%8/26
  • DSC_0338.JPG%9/26
  • DSC_0330.JPG%10/26
  • DSC_0296.JPG%11/26
  • DSC_0306.JPG%12/26
  • DSC_0300.JPG%13/26
  • DSC_0303.JPG%14/26
  • DSC_0308.JPG%15/26
  • DSC_0309.JPG%16/26
  • DSC_0313.JPG%17/26
  • DSC_0316.JPG%18/26
  • DSC_0301.JPG%19/26
  • DSC_0317.JPG%20/26
  • DSC_0318.JPG%21/26
  • DSC_0332.JPG%22/26
  • DSC_0345.JPG%23/26
  • DSC_0312.JPG%24/26
  • DSC_0339.JPG%25/26
  • DSC_0342.JPG%26/26
  1/26
  DSC_0333.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 380
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 217 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartamet 2+1 ne rrugen Fortuzi. Apartamenti eshte i mobiluar me shije dhe me mobilje luxi, ku vlen te theksohet edhe nje piano e markes Straus. Apartamenti eshte i orientuar Lindje - Jug - Perendim, kjo e ben qe te kete shume ndricim natyral gjate gjithe dites. Eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe dy tualete ku njera prej tyre eshte brenda dhomes matrimoniale. Ka 6 ballkone te cilat rrethojne apartamentin dhe japin opsionin per tu relaksuar ne cdo ambient te shtepise si dhe te shijohen pamje te ndryshme te qytetit të Tiranës. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 -te banim. Eshte vetem 2 minuta larg Bulevardit Zogu i Pare, i rrethuar me te gjitha sherbimet e mundshme nga zona ku ai ndodhet. Arredimi i tije, sistemi i ngrohjes dhe ftohjes, bashkangjitur dhe cmimi, e ben kete prone te jete e preferueshme dhe shume cilesore.
  Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.
  Per informacione te metejshme, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 6
   • Tualete 2
   • Dollap
   • Kuzhine e vogel 1
   • lavanderia 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • spital
   • Verande
   • Librari publike
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga mali
  • ekstra
   • Dysheme 7
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 217.00 m²
   • zone parkimi 1.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta