Ju jeni vizitori 4575289

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Sheshi Willson
 • 20160722_135146
  Full Screen
  • 20160722_135146%1/4
  • 20160722_135432%2/4
  • 20160722_135253%3/4
  • 20160722_135414%4/4
  1/4
  20160722_135146
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 433
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ymer Kurti
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 175 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine, dy dhoma gjumi ballkon te madh si dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe elitare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %