Ju jeni vizitori 4695411

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten\Qera 2 Apartamente ne Shengjin
 • 14017590_1470929162932799_127515517_n
  Full Screen
  • 14017590_1470929162932799_127515517_n%1/10
  • 14010064_1470927522932963_2036145590_n%2/10
  • 14011964_1470928229599559_1263927853_n%3/10
  • 13989653_1470926952933020_835555487_n%4/10
  • 14010061_1470929036266145_1151525404_n%5/10
  • 14030823_1470926732933042_2073012059_n%6/10
  • 14017963_1470926426266406_1306098523_n%7/10
  • 14017712_1470928892932826_1027698382_n%8/10
  • 13942577_1470927152933000_499568604_n%9/10
  • 13989515_1470929342932781_519445828_n%10/10
  1/10
  14017590_1470929162932799_127515517_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 382
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Lezhë
  • Qark ose prefekture: Shëngjin
  • Qytet: Shëngjin
  • zone: - - -
  • Adresa: Shiten\Qera 2 Apartamente ne Shengjin
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • per shitje 42 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten\Qera 2 Apartamente ne Shengjin 2+1 dhe 1+1.
  Apartamentet jan ngjitur me njeri tjetrin mundesi dhe per dupleks, jane te mobiluar.
  Apatamentet ndodhen ne nje zone shume te preferuar te shengjinit afer rajonit te Policis.
  Apartamentet jane nga 70m2 secili nga nje ballkon pamje nga deti nga nje tualet, njeri 1+1 dhe tjetri i pershtatur ne 2+1.
  Per qera 2+1 220E dhe 1+1 200E.
  Ju ftojme te na kontaktoni. Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %