Ju jeni vizitori 4653999

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazin per qira Rr.Siri Kodra
 • 20160812_161517
  Full Screen
  • 20160812_161517%1/5
  • 20160812_161202%2/5
  • 20160812_161033%3/5
  • 20160812_161112%4/5
  • 20160812_161053%5/5
  1/5
  20160812_161517
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 434
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 480 m²
  • Mbulim zone: 680 m²
   • Per qira  150.000Lek
 • Detajet e prones

  Magazine per qira ne Rr. Siri Kodra, me siperfaqe 480 m2 dhe 3.8 m e larte. Ka nje hapesire plotesisht te shfrytezueshme, pa ndarje. Disponon nje zyre te vogel brenda saj dhe eshte e pershtatshme per prodhim dhe per magazinim. Tavani i magazines eshte me sistem binar druri, letesisht i modifikueshm nese aktivitetit i nevojitet me shume lartesi. Drejtimi i hyrjes eshte Veri.Per me shum informacion dhe nje vizite ne prone,jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Per permisim
  • Siperfaqet
   • planimetria 680.00 m²
   • Zone interneti 480.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta