Ju jeni vizitori 4588279

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira ne Bllok
 • IMG_1310.JPG
  Full Screen
  • IMG_1310.JPG%1/6
  • IMG_1317.JPG%2/6
  • IMG_1372.JPG%3/6
  • IMG_1382.JPG%4/6
  • IMG_1357.JPG%5/6
  • IMG_1397.JPG%6/6
  1/6
  IMG_1310.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 711
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bllok
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut, prane Vesa Center.
  Kati 7, orientuar nga veri-lindja. Eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje verande.
  Ngrohja-ftohja me kondicioner ne cdo dhome.
  Disponon garazhd ne katin -1 (pagese ekstra).
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta