Ju jeni vizitori 4615469

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira tek Rruga e Elbasanit
 • 14970960_1491600120857365_166374221_o
  Full Screen
  • 14970960_1491600120857365_166374221_o%1/17
  • 14971482_1491600107524033_560456083_o%2/17
  • 14923008_1491600044190706_196959797_o%3/17
  • 14958427_1491600090857368_568914317_n%4/17
  • 14937996_1491600087524035_497934162_n%5/17
  • 14958131_1491600024190708_1848486588_o%6/17
  • 14964182_1491600130857364_1144432985_o%7/17
  • 14971072_1491600114190699_760501763_o%8/17
  • 14962220_1491600064190704_210940790_n%9/17
  • %10/17
  • 14963051_1491600097524034_719259661_n%11/17
  • 14954428_1491600047524039_837792816_o%12/17
  • 14957993_1491600014190709_1717197716_o%13/17
  • 14958330_1491600084190702_863032260_n%14/17
  • 14958747_1491600100857367_44880174_n%15/17
  • 14962444_1491600050857372_2082972676_n%16/17
  • 14964153_1491600124190698_451760646_o%17/17
  1/17
  14970960_1491600120857365_166374221_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 374
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 92 m²
  • Mbulim zone: 101 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne fillim te rruges se Elbasanit ne nje pallat te ri i cili sapo ka perfunduar dhe shume mire i administruar. Me nje siperfaqje prej 92 m2 organizohet ne holl ndenje, kuzhine e vecuar dhe kend ngrenje, dhome matrimoniale me tualet brenda, nje dhome tjeter e cila eshte lene bosh por qe mobilohet sipas deshires se klientit (dhome gjumi ose studio), tualet dite me dritare. dhe nje ballkon ne dhomen e ndenjes. Apartamenti eshte i sapomobilua me te gjitha pajisjet dhe mobiljet te reja dhe shume cilesore. Ne cmimin e qirase eshte perfshire dhe nje post parkimi. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 101.00 m²
   • Zone interneti 92.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta