Ju jeni vizitori 4592712

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet dyqan me qira prane sheshit Willson
 • 20160808_135654
  Full Screen
  • 20160808_135654%1/1
  1/1
  20160808_135654
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 336
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Tirane e Re, sheshi Willson
  • Zona e brendshme: 20 m²
  • Mbulim zone: 20 m²
   • Per qira  150 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan i vogel me qira, ne katin e pare te nje pallati te ri. Dyqani aktualishte funksionon si rrobaqepsi dhe ekziston opsioni i dhenies se tij te mobiluar per te njejtin biznes. Eshte nje alternativ e mire, per klinike dentare, farmaci, garazh personal, sallon bukurie, studio noterie etj. Prona ka nje siperfaqe prej 20 metra, hyrje nga te dyja anet e pallatit, 1 tualet dhe kondicioner. (Net 150 euro). Kontaktoni per me teper detaje.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 20.00 m²
   • Zone interneti 20.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta