Ju jeni vizitori 4573422

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION* Shitet Apartament 2+1 tek Brraga
 • 9
  Full Screen
  • 9%1/12
  • 8%2/12
  • 7%3/12
  • 6%4/12
  • 3%5/12
  • 12%6/12
  • 5%7/12
  • 4%8/12
  • 1%9/12
  • 10%10/12
  • 11%11/12
  • 13%12/12
  1/12
  9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 252
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet:  Brraga
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Haxhi Hysen Dalliu"
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 283 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Brraga, pallati i KMY-së. Pallati është i ri 7-katësh. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë me një sipërfaqe të përgjithshme prej 283m2, e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje + kuzhinë, të cilat kanë dalje në verandën e madhe prej 156m2 të apartamentit, gjithashtu edhe një tualet. Duke qenë se është i vetmi apartament në katin e VI, hapësira e tij ka orientim nga të katërta anët, Perëndim / Lindje / Veri dhe Jug. Zona është shumë e kërkuar dhe mjaft e qetë. Ka pranë të gjitha facilitetet e duhura dhe të nevojshme. Një ndër avantazhet është edhe aksesi në rrugët kryesore.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 283.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
   • palester
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %