Ju jeni vizitori 4593812

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje!
 • 12.JPG
  Full Screen
  • 12.JPG%1/10
  • 11.JPG%2/10
  • 15.JPG%3/10
  • 10.JPG%4/10
  • 2.JPG%5/10
  • 4.JPG%6/10
  • 6.JPG%7/10
  • 17.JPG%8/10
  • 14.JPG%9/10
  • 1.JPG%10/10
  1/10
  12.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 597
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Parkut te Tiranes
  • Zona e brendshme: 146,10 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 215 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 146m2 prane Parkut te Tiranes, ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te kryeqytetit. I pozicionuar ne katin e shtate apartamenti ofron nje pamje te bukur nga parku dhe liqeni. Organizimi i brendshem: sallon i madh ndenje, kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon i madh. Orientimi Jug - Lindje. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume detaje ju ftojm per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 146.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %