Ju jeni vizitori 4692579

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira,Apartament 2+1, Myslym Shyri
 • 5
  Full Screen
  • 5%1/8
  • 3%2/8
  • 2%3/8
  • 7%4/8
  • 6%5/8
  • 8%6/8
  • 7%7/8
  • 4%8/8
  1/8
  5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 84
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • Per qira  460 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament ne zonen e myslym shyrit.
  Apartamenti eshte i organzuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe kuzhine disi e vecuar.
  Eshte i mobiluar shume mire dhe me mobilje teper cilesore.
  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta