Ju jeni vizitori 4653892

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje perballe Ministrise se Jashtme
 • IMG_20160812_131000
  Full Screen
  • IMG_20160812_131000%1/12
  • IMG_20160812_131010%2/12
  • IMG_20160812_130704%3/12
  • IMG_20160812_130559%4/12
  • IMG_20160812_130719%5/12
  • IMG_20160812_130830%6/12
  • IMG_20160812_130838%7/12
  • IMG_20160812_130853%8/12
  • IMG_20160812_130907%9/12
  • IMG_20160812_130744%10/12
  • IMG_20160812_130946%11/12
  • IMG_20160812_131024%12/12
  1/12
  IMG_20160812_131000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 435
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje, ndodhur perballe Ministrise se Jashtme, pozicionuar ne katin e peste, te nje pallati ekzistues. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte rikonstruktuar se fundmi dhe ka punime mjaft cilesore, te gjitha dhomat jane me parket dhe me mobilje te reja. Per cdo informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %