Ju jeni vizitori 4653994

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT NË UNAZËN E RE, RRUGA "TEODOR KEKO"
 • 5
  Full Screen
  • 5%1/13
  • 4%2/13
  • 6%3/13
  • 9%4/13
  • 7%5/13
  • 11%6/13
  • 12%7/13
  • 15%8/13
  • 10%9/13
  • 14%10/13
  • 8%11/13
  • 13%12/13
  • 3%13/13
  1/13
  5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 254
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re, rruga "Teodor Keko"
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 113 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 në rrugën 'Teodor Keko'. E organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje me kuzhinë të veçuar, një tualet dhe dy ballkone, me një sipërfaqe të brendshme prej 100 m2. Apartamenti ndodhet në katin e dhjetë të një pallati të ri të ndërtuar në vitin 2010. Zona është e kërkuar dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Holli dhomave te gjumit 1
   • Korridor 2
   • Kuzhina
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Veri/perendim
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • dush
  • ekstra
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Aneks
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %