Ju jeni vizitori 4215010

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent sherbimi 35m2!
 • Ap 4 - foto
  Full Screen
  • Ap 4 - foto%1/4
  • 14087417_10207202319437419_1876384802_o%2/4
  • 14045034_10207202325677575_44494043_o%3/4
  • 14045159_10207202324797553_1215118770_o%4/4
  1/4
  Ap 4 - foto
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 388
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Durres
  • Zona e brendshme: 35 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent sherbimi 35m2 nwe rrugen e Durresit! Ambjenti eshte shume i pershtatshem per showrrom, butik, etj. Vetrata e xhamit ben qe te kete vizibilitet te larte dhe te jete i duhur per biznesin tuaj. Per me shume informacine na kontaktoni per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 35.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enri Tivari
  Telefone: +355672030826
  email: enri.tivari@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta