Ju jeni vizitori 4673400

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra me qira ne Rrugen e Kavajes
 • Full Screen
  • %1/8
  • 14689914_1466816536669057_1449664502_o%2/8
  • 14678026_1466816473335730_220890026_o%3/8
  • 14045320_1410193045664740_353877350_o%4/8
  • 14724258_1466816560002388_1806251711_o%5/8
  • 14699584_1466816553335722_1816242492_o%6/8
  • 14045335_1410192992331412_476046905_o%7/8
  • 14060316_1410192945664750_2146073749_o%8/8
  1/8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 379
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 245 m²
   • Per qira  1 850 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyra tek Kompleksi Delijorgji ne Rrugen e Kavajes. Ambienti ndodhet ne katin 1 mbi dyqanet dhe organizohet ne open space. Siperfaqja e brendshme eshte rreth 200 m2 ndersa ballkonet nga te dyja anet 60 m2, dy tualete. Hyrja per ne ambient eshte e ndare nga ajo e apartamenteve per banim. Ambienti eshte ne faze shtrimi parketi dhe vendosje dyer/dritaret. Per me teper mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 245.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta