Ju jeni vizitori 4193710

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje me hipoteke te Unaza e Re
 • 0ae09afc-9a09-4bad-85c3-49306f466028
  Full Screen
  • 0ae09afc-9a09-4bad-85c3-49306f466028%1/20
  • 51c4d7d9-434c-4919-912d-20860c6f735e%2/20
  • 79db048b-704b-4bfd-a6b4-4e5810722915%3/20
  • 254a4f70-e540-497a-ad54-fafd440d1526%4/20
  • b6276ca5-3f22-439e-af04-bb1f52b63ab1%5/20
  • dc2bef9c-328e-4830-bc4f-74715532e0b5%6/20
  • e8d912fb-5360-4092-a4b9-ef2e284425c3%7/20
  • 7b79a56c-bab9-48be-b07f-7237dba67dfe%8/20
  • af12db77-7aaa-49d9-9644-6760bd113667%9/20
  • a0412d8e-73af-45f0-87d1-2e0a38d39c11%10/20
  • 40994d31-0872-493f-ab51-2bbfd8fe4cd9%11/20
  • ab671aae-159f-4b34-acc8-83fb73e7822f%12/20
  • 3d59f1be-a7e2-4b3a-8738-52833decc798%13/20
  • 3e071e8c-10b5-4d1a-baa5-f09a227b04d3%14/20
  • 20e516b9-5713-49e1-b9ce-720d50001cd8%15/20
  • 5b6f7f50-79ac-47c7-8e6e-6a664d0734bb%16/20
  • 3d59f1be-a7e2-4b3a-8738-52833decc798%17/20
  • 48b23af5-968b-439d-acdd-052dd7e2f259%18/20
  • cf8a8136-6d55-430e-8fad-3375c6b8fafa%19/20
  • 7be228d0-2ca1-49d9-bd75-c25672afb956%20/20
  1/20
  0ae09afc-9a09-4bad-85c3-49306f466028
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 115
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Teodor Keko", Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 89,60 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe pallati eshte ndertuar nga nje firme serioze ne tregun e ndertimeve. Punimet jane shume cilesore dhe ka drita, uje e ashensor 24 ore. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, sallon, 2 ballkone dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim nga Veri-Perendimi dhe ka nje kuzhine te bollshme. Ne çmim perfshihet edhe k/bufeja e cila eshte me elektroshtepiake te montuara si dhe disa mobilje. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate, ka edhe dy kate me siper. Orientimi i apartamentit ben qe te jete i ndriçuar pjesen me te madhe te dites. Disponon çertifikate pronesie (hipoteke). Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 89.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %