Ju jeni vizitori 4614427

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosco
 • Living area
  Full Screen
  • Living area%1/11
  • hall 1%2/11
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.15.57 AM (7)%3/11
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.15.57 AM (8)%4/11
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.16.22 AM%5/11
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.16.38 AM (8)%6/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 3.19.40 PM (3)%7/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 3.19.40 PM (7)%8/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 3.19.40 PM%9/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 3.21.47 PM (3)%10/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 3.21.48 PM (1)%11/11
  1/11
  Living area
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 151
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Supermarket Viva
  • Zona e brendshme: 77 m²
  • Mbulim zone: 84 m²
   • per shitje 67 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament ne nje nga pallatet me te cilesore ne Don Bosko, Pallati ku ndodhet Supermarket Viva.

  Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8 katesh, dhe ka orjentim Veri Lindje.

  Apartamenti perbehet nga Dhoma e ndenjes, Dhoma matrimoniale nje Dhome femijesh, Banjo dhe Ballkoni.

  Eshte instaluar sistem kondicionimi Mitsubishi inverter. Guzhina ka pajisjet e nevojshme te gjitha te reja
  Apartamenti shitet bashke me mobilimin.

  Siperfaqet Bruto 85 M2
  Siperfaqe neto 77 m2.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.00 m²
   • Zone interneti 77.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %