Ju jeni vizitori 4695515

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • 3
  Full Screen
  • 3%1/3
  • 1%2/3
  • 2%3/3
  1/3
  3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 246
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Rruga Skenderbeg
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Kristaq Rama" Durres
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qera ne nje pallat te ri ne lagjen 4, rruga Egnatia. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 dhome ndenje ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet shume prane qendres se Durresit ne nje pozicion mjaft te aksesueshem. Eshte totalisht i mobiluar ,me te gjitha pajisjet e reja dhe i pabanuar me pare. Ndodhet ne kat te 5 ,me ashensor ne nje pallat te perfunduar vetem 1 vit me pare. Per me shume informacion, ju lutem me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Vend taksish
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta