Ju jeni vizitori 4640428

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Vore
 • 0fe64f9c-df16-4e5e-8367-ca761c0de9e0
  Full Screen
  • 0fe64f9c-df16-4e5e-8367-ca761c0de9e0%1/3
  • 967cb802-5e56-4a94-b147-7a3d90c38776%2/3
  • 766b8659-137f-4759-a043-d8664b2d32ce%3/3
  1/3
  0fe64f9c-df16-4e5e-8367-ca761c0de9e0
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 117
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Vore
  • Zona e brendshme: 2.680 m²
  • Mbulim zone: 2.680 m²
  • Zone toke: 2.680 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne rrugen dytesore Vore-Marikaj me siperfaqe 2680 m2 me certifikate pronesie. Toka eshte e shtruar me stabilizant, ne te njejtin nivel me rrugen, eshte gati per shtrim me beton dhe shume e pershtatshme per ndertim kapanoni. Prona eshte e rrethuar nga te gjitha anet dhe ka nje kapanon prej 200 m2. Gjithashtu ka uje pa nderprerje si dhe gabine elektrike personale. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 2680.00 m²
   • Zone toke 2680.00 m²
   • Zone interneti 2680.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %