Ju jeni vizitori 4585624

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament te Unaza e Re.
 • 14111563_1478105078881874_451445022_n
  Full Screen
  • 14111563_1478105078881874_451445022_n%1/1
  1/1
  14111563_1478105078881874_451445022_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 390
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Apartament 2+1 Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 117 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
  • Zone toke: 17 m²
   • per shitje 600 €
 • Detajet e prones

  Apartament te Unaza e Re mbrapa Kastratit ne nje kompleks te ri pallatesh.
  Apartamenti eshte i organizuar nga koridoti, 2 dhoma gjumi nje sallon, 2 tualete njeri ne dhomen e matrimoniale
  kati i peste ne nje kompleks me shatervan dhe kend per lojra femijesh.
  Per me teper ju ftojme te na kontaktoni.
  Faleminderit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 17.00 m²
   • Zone interneti 117.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %