Ju jeni vizitori 4589163

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke truall bashke me zdrukthtarine ne Vore
 • 779888dc-8734-4368-a1e0-66a83be13da9
  Full Screen
  • 779888dc-8734-4368-a1e0-66a83be13da9%1/10
  • 0e3fcd9d-7932-4aa2-9827-cf0743562230%2/10
  • 33baa181-7614-43e4-8d44-0e9be74304c0%3/10
  • 52bdf182-4865-4f62-a8d3-d6646507db0e%4/10
  • 70c556d6-616b-427b-b038-2a869f5236df%5/10
  • 144313d4-fb6f-4641-a84b-d03638ce3d64%6/10
  • a58a08ec-ed84-41ff-9d02-4dae1b3ba580%7/10
  • b25ea0d2-5b0a-405d-ad21-bc3a04536fb2%8/10
  • fd3b5b18-e6ba-43a1-b67a-92953f685215%9/10
  • f4693a4b-7c45-45bd-89be-181f8fc69c5a%10/10
  1/10
  779888dc-8734-4368-a1e0-66a83be13da9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 119
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Vore
  • Zone toke: 5.373 m²
   • per shitje 440 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke truall me siperfaqe 5400 m2 me certifikate pronesie. Prona ka furnizim me uje dhe energji elektrike pa nderprerje, me gabine elektrike personale.Ne prone zhvillohet aktiviteti i nje zdrukthtarie me siperfaqe te repartit te prodhimit te mobiljeve prej 800 m2. Zdrukthtaria ka te gjitha makinerite e nevojshme per linjen e prodhimit te mobiljeve. Makinerite jane blere te gjitha te reja dhe jane perdorur per nje periudhe te shkurter kohore. Prona ndodhet 500 m larg nga autostrada Tirane -Durres dhe ka akses me autostraden pasi ndodhet prane bypass-it te Vores. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %