Ju jeni vizitori 4593708

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Hotel te Shkembi Kavajes, Durres.
 • 20160814_184006
  Full Screen
  • 20160814_184006%1/53
  • 20160814_183932%2/53
  • 20160814_183941%3/53
  • 20160814_194300%4/53
  • 20160814_194228%5/53
  • 20160814_183937%6/53
  • 20160814_193046%7/53
  • 20160814_193018%8/53
  • 20160814_192938%9/53
  • 20160814_193103%10/53
  • 20160814_193239%11/53
  • 20160814_193208%12/53
  • 20160814_193449%13/53
  • 20160814_193520%14/53
  • 20160814_193629%15/53
  • 20160814_193601%16/53
  • 20160814_193715%17/53
  • 20160814_193640%18/53
  • 20160814_193733%19/53
  • 20160814_193832%20/53
  • 20160814_193759%21/53
  • 20160814_193741%22/53
  • 20160814_193932%23/53
  • 20160814_193846%24/53
  • 20160814_193919%25/53
  • 20160814_193947%26/53
  • 20160814_194005%27/53
  • 20160814_194015%28/53
  • 20160814_200506%29/53
  • 20160814_200603%30/53
  • 20160814_200320%31/53
  • 20160814_200449%32/53
  • 20160814_200339%33/53
  • 20160814_200347%34/53
  • 20160814_200618%35/53
  • 20160814_195757%36/53
  • 20160814_195814%37/53
  • 20160814_195826%38/53
  • 20160814_195838%39/53
  • 20160814_195849%40/53
  • 20160814_200131%41/53
  • 20160814_195908%42/53
  • 20160814_194113%43/53
  • 20160814_200111%44/53
  • 20160814_194209%45/53
  • 20160814_194444%46/53
  • 20160814_194516%47/53
  • 20160814_194425%48/53
  • 20160814_194526%49/53
  • 20160814_194533%50/53
  • 20160814_195936%51/53
  • 20160814_200042%52/53
  • 20160814_200002%53/53
  1/53
  20160814_184006
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 85
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkembi i Kavajes
  • Zona e brendshme: 900 m²
  • Mbulim zone: 900 m²
   • per shitje 650 000 €
 • Detajet e prones

  Hotel ne shitje prane Shkembit te kavajes Durres, me siperfaqe trualli prej 900 m2.
  Ndertesa eshte 4 kateshe + papafingo e cila eshte e organizuar ne 25 dhoma,perkatesisht 12 dhoma teke,12 apartamente dhe 1 papafingo.
  Te gjitha dhomat jane te mobiluara me te gjitha pajisjet e nevojshme. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 220 m2 i cili funksionon si bar-restorant.
  Kati i 2,3 dhe 4 me siperfaqe 290 m2 dhe papafingo me nje siperfaqe prej 147 m2 sebashku me veranden.
  Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. Gjithashtu ka zone parkimi me kapacitet mbi 20 makina.
  Eshte ne rrugen kryesore te plazhit me pamje fantastike nga deti.
  Momentalisht eshte ne gjendje pune.
  Disponon certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 25
   • te gjitha dhomat 25
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 900.00 m²
   • Zone interneti 900.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %