Ju jeni vizitori 4573440

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re
 • 20160818_111914
  Full Screen
  • 20160818_111914%1/9
  • 20160818_111732%2/9
  • 20160818_112512%3/9
  • 20160818_112155%4/9
  • 20160818_111808%5/9
  • 20160818_112529%6/9
  • 20160818_113336%7/9
  • 20160818_113205%8/9
  • 20160818_112934%9/9
  1/9
  20160818_111914
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 120
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 83,50 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Unazes se Re.Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje kompleksi te ri banimi,dhe ka pamje jug-perendim.
  Vetem duke pare pamjen e jashtme te pallatit arrin te kuptosh cilesine e punimeve si hapesirat e bollshme para kompleksit.Apartamenti shitet i mobiluar dhe zoteron certifikate pronesie.per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 83.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %