Ju jeni vizitori 4606916

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per shitje ne Peze Helmes 40 Euro/m2
 • WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.25 PM (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.25 PM (1)%1/6
  • WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.22 PM%2/6
  • WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.24 PM%3/6
  • WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.25 PM%4/6
  • WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.20 PM%5/6
  • WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.21 PM%6/6
  1/6
  WhatsApp Image 2016-08-23 at 12.55.25 PM (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 386
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Peze Helmes
  • Zona e brendshme: 9.000 m²
   • per shitje 360 000 €
 • Detajet e prones

  Toke per shitje ne nje zone shume te qete te periferise.
  Siperfaqja e madhe,burimet natyrore perreth si dhe pamja piktoreske e bejne opsionin perfekt per investim ose per nje jetese te qete larg kaosit te qytetit!
  Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.
  Per nje vizite jeni te mirepritur te na njoftoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 9000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %