Ju jeni vizitori 4592720

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kate Vile per Qera
 • IMG_0175.JPG
  Full Screen
  • IMG_0175.JPG%1/8
  • IMG_0174.JPG%2/8
  • DSC_0510.JPG%3/8
  • DSC_0517.JPG%4/8
  • DSC_0509.JPG%5/8
  • DSC_0522.JPG%6/8
  • DSC_0511.JPG%7/8
  • DSC_0513.JPG%8/8
  1/8
  IMG_0175.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 126
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Thanas Ziko
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Zone toke: 155 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Kate Vile per Qera prane Selvis. Ndodhet ne nje zone mjaft e mire. Vila eshte ne nje ndertim te ri dhe jepet kati i dyte, Vila perbehet nga dy dhoma gjumi ka nje sorxhiorno. Eshte e mobiluar shume mire. Ka nje sip. oborri reth e per qark 50 m2. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 155.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta