Ju jeni vizitori 4168586

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 1+1 Unaza eRe
 • IMG_0204.JPG(1) (1).JPG
  Full Screen
  • IMG_0204.JPG(1) (1).JPG%1/8
  • IMG_0203.JPG(1) (1).JPG%2/8
  • IMG_0205.JPG(1) (1).JPG%3/8
  • IMG_0203.JPG(1) (1).JPG%4/8
  • IMG_0205.JPG(1) (1).JPG%5/8
  • IMG_0159.JPG(1).JPG%6/8
  • IMG_0205.JPG(1) (2).JPG%7/8
  • IMG_0214.JPG(1) (1).JPG%8/8
  1/8
  IMG_0204.JPG(1) (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 123
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 69 m²
  • Mbulim zone: 59 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne zonen Unaza e Re.Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi buze rruges kryesore.Zoteron certifikate pronesie.Pallati ka administrim te rregullt, si dhe punime cilesore. Ka planimetri te rregullt qe do te thote cdo anbjent eshte shfrytezuar maksimalisht.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 59.00 m²
   • Zone interneti 69.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %