Ju jeni vizitori 4653914

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 631
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Selvia
   • zone: - - -
   • Adresa: rruga Shaqir Oshafi
   • Zona e brendshme: 73 m²
   • Mbulim zone: 84 m²
    • per shitje 80 300 €
  • Detajet e prones

   Shitet apartament prane gjimnazit Partizani.
   Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.
   Apartamenti ka punime mjaft cilesore dhe planimetri te rregullt.
   Per nje vizite ne prone na kontaktoni
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • te gjitha dhomat 2
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • ekstra
    • Dysheme 5
   • Siperfaqet
    • planimetria 84.00 m²
    • Zone interneti 73.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %