Ju jeni vizitori 4593811

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira 2+1
 • photo 3 (3).JPG
  Full Screen
  • photo 3 (3).JPG%1/15
  • photo 5 (3).JPG%2/15
  • photo 1 (1).JPG%3/15
  • photo 4 (5).JPG%4/15
  • photo 4 (6).JPG%5/15
  • photo 3 (4).JPG%6/15
  • photo 2 (6).JPG%7/15
  • photo 5 (1).JPG%8/15
  • photo 1 (2).JPG%9/15
  • photo 3 (6).JPG%10/15
  • photo 2.JPG%11/15
  • photo 1 (5).JPG%12/15
  • photo 2 (2).JPG%13/15
  • photo 2 (5).JPG%14/15
  • photo 3 (2).JPG%15/15
  1/15
  photo 3 (3).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 441
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Mbulim zone: 128 m²
   • Per qira  810 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira tek Rr. Dervish Hima, pozicionuar ne katin e gjashte, ndodhur ne nje pallat mjaft te mire i pajisur me dy ashensore. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte i arreduar mjaft kendshem dhe me nje stil modern. Vendndodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te mira. Ne cmim perfshihet tax. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 128.00 m²
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta