Ju jeni vizitori 4614421

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament
 • 20160608_130946
  Full Screen
  • 20160608_130946%1/9
  • 20160608_131251%2/9
  • 20160608_130958%3/9
  • 20160608_131031%4/9
  • 20160608_131011%5/9
  • 20160608_131121%6/9
  • 20160608_131135%7/9
  • 20160608_131235%8/9
  • 20160608_131225%9/9
  1/9
  20160608_130946
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 230
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Allias
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga selaudin zorba
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament afer zones se spitalit civil mjaft e pershtatshme edhe per klinike. Ambienti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te qete. Drejtim lindje-perendim. Ndertim cilesor dhe mbajtur mjaft mire. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta