Ju jeni vizitori 4593684

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane St.Qemal Stafa
 • 333f4c59-af1a-46ff-a2ac-cc81b4c5e9ee
  Full Screen
  • 333f4c59-af1a-46ff-a2ac-cc81b4c5e9ee%1/13
  • 9a958f67-e40e-467e-b68c-966702c8346a%2/13
  • bf6ead09-5b16-4c57-9710-cea76bcd5e54%3/13
  • 3ca15c05-ed9d-4ffb-b6b9-124d8d135caf%4/13
  • 9b12fa3c-f9f9-4877-a394-a2bc539de279%5/13
  • 61b91357-42fb-47aa-9820-8fb42b977490%6/13
  • d9c0dd63-f23c-4ec2-acbd-48d30857a679%7/13
  • 272fc42b-6735-410c-8697-a05539cbe29f%8/13
  • eea6b62a-687f-40e2-af70-cc881a7e1d82%9/13
  • e0f6fc28-1a5b-4e38-8ba3-446e4825cec4%10/13
  • b53c1f37-f1be-4496-8c31-ea5a590b5b16%11/13
  • af8d33b4-4d73-47f4-9078-8042f2d93726%12/13
  • 8c4a3c20-57a8-45aa-8778-14f2398526e1%13/13
  1/13
  333f4c59-af1a-46ff-a2ac-cc81b4c5e9ee
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 127
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi LION PARK St.Qemal Stafa
  • Zona e brendshme: 86 m²
  • Mbulim zone: 90,62 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane stadiumit Qemal Stafa ne nje zone teper te qete dhe te kerkuar te Tiranes me orientim jug-lindje kati i peste banim me ndertim teper cilesor i pajisur me certefikate pronesie. Organizohet nga nje kuzhine me hapesire te madhe,dy dhoma gjumi dy ballkone si edhe nje tualet. Per informacion te metejshem dhe vizite ne prone ju lutem na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 90.62 m²
   • Zone interneti 86.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %