Ju jeni vizitori 4582025

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qira prane Gardes
 • 20160728_123628
  Full Screen
  • 20160728_123628%1/12
  • 20160728_123238%2/12
  • 20160728_123244%3/12
  • 20160728_123641%4/12
  • 20160728_123418 (1)%5/12
  • 20160728_123501 (1)%6/12
  • 20160728_123610%7/12
  • 20160728_123558%8/12
  • 20160728_123617%9/12
  • 20160728_123449 (1)%10/12
  • 20160728_123341%11/12
  • 20160728_123323%12/12
  1/12
  20160728_123628
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 442
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 135,90 m²
  • Mbulim zone: 135,90 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira prane Gardes i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.I mobiluar pjeserisht. Apartamenti ndodhet ne nje nga godinat me te kerkuara dhe cilesore te Tiranes. Apartamenti ka gjithashtu dhe nje post parkimi. Per me shume informacion dhe vizie ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.90 m²
   • Zone interneti 135.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta