Ju jeni vizitori 4166988

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira tek Jordan Misja
 • IMG_20160812_105959 - Copy
  Full Screen
  • IMG_20160812_105959 - Copy%1/9
  • IMG_20160812_105953 - Copy%2/9
  • IMG_20160812_110007 - Copy%3/9
  • IMG_20160812_110013 - Copy%4/9
  • IMG_20160812_110019 - Copy%5/9
  • IMG_20160812_110027 - Copy%6/9
  • IMG_20160812_110035 - Copy%7/9
  • IMG_20160812_110055 - Copy%8/9
  • IMG_20160812_110100 - Copy%9/9
  1/9
  IMG_20160812_105959 - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 157
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Jordan Misja
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  280 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira tek Jordan Misja. Apartamenti eshte i organizuar tre dhoma gjumi nje sallon dhe dy tualete. Pallati eshte i ri dhe ka ashensor, Eshte i pamobiluar vetem me pjese e guzhines.Vend ndodhja eshte prane rruges kryesore. Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta