Ju jeni vizitori 4628947

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje ne Selite
 • fc231a02-e4f5-408a-90a8-ea0ebdd033ad
  Full Screen
  • fc231a02-e4f5-408a-90a8-ea0ebdd033ad%1/18
  • e9dc8351-7a40-4cdb-8a89-1cf785044d90%2/18
  • 09ad8ffb-690f-40e2-be43-95500d4a1594%3/18
  • 165d9b1d-623b-4bc8-8d43-7b6127a2955a%4/18
  • b4982582-e84d-48f4-9e2f-2c2a63332198%5/18
  • 159dc605-b116-42a1-b57d-37f87517e404%6/18
  • 78faef59-0e93-43c8-92fd-0f73fa4f572c%7/18
  • 919d7d2e-54de-48ce-8c95-970b937dd739%8/18
  • 4d0604da-1767-4437-9f8d-f2e63f11fb75%9/18
  • 648cb586-c6bb-47c1-8692-7f8af0e5dadf%10/18
  • a6eb0051-b129-4476-953b-7ed29bc47ab8%11/18
  • 4c5fb888-6604-4422-8f61-fc2eb378f6f7%12/18
  • 688479f3-4c2b-42df-94c3-0cf37d3baced%13/18
  • 6295c8a9-fd62-4f97-8fae-0972886e5685%14/18
  • f12c3613-3bd3-4e4e-a1c5-f758cd7f7a44%15/18
  • 37bc1d8a-6d00-49ae-860f-a7b9b90ec15c%16/18
  • 628cfece-900d-4000-bbe0-e50ea6b4e2e1%17/18
  • 6b193865-6ec7-43ca-9ce5-db4d44bf8719%18/18
  1/18
  fc231a02-e4f5-408a-90a8-ea0ebdd033ad
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring VIL_129
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Vile per shitje ne bllokun e vilave Selite
  • Zona e brendshme: 293,30 m²
  • Mbulim zone: 330 m²
  • Zone toke: 246 m²
   • per shitje 400 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Vile per Shitje ne Selite. Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes.Kati I pare perbehet nga nje magazine prej 120 m2 dhe 2 poste parkimi. Ka nje hapesire banimi prej 320 m2 te ndare ne; Kati i dyte ka nje apartament 3+1+2 Tualete. Kati i trete eshte i ndare me tre dhome gjumi, nje dhome ndjenje.dhe dy tualete. Vila ka dhe nje papafingo.Secili kat eshte me oxhak. Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar. Ka dhe nje oborr 80 m2. Disponon certifikate pronesie. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 330.00 m²
   • Zone toke 246.00 m²
   • Zone interneti 293.30 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %