Ju jeni vizitori 4636858

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 te Torre Drin
 • 1c.JPG
  Full Screen
  • 1c.JPG%1/15
  • 1a.JPG%2/15
  • 1d.JPG%3/15
  • 2c.JPG%4/15
  • 2a.JPG%5/15
  • 2b.JPG%6/15
  • 3a.JPG%7/15
  • 3b.JPG%8/15
  • 3c.JPG%9/15
  • 4a.JPG%10/15
  • 5a.JPG%11/15
  • 5b.JPG%12/15
  • 6a.JPG%13/15
  • 6b.JPG%14/15
  • 1b.JPG%15/15
  1/15
  1c.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 389
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 139,50 m²
   • per shitje 330 000 €
 • Detajet e prones

  Ne qender te Tiranes, ne nje prej ndertimeve qe kane zene vend ne silueten e qytetit shitet apartament 2+1. Objekti ka siguri te larte gjithe kohes sepse nje pjese e mire e tij shfytezohet nga ambasada te ndryshme. Megjithese ne qender rruga qe lidhet me godinen eshte teper e qete dhe pa trafik. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te godines dhe ka nje siperfaqe prej 139.5 m2. Orjentimi eshte Jug-Perendim-Veri dhe kjo ben qe apartamenti te ofroje super pamje te kryeqytetit. Organizohet ne 1 hapesire te madhe ndenje ku ndodhet edhe pjesa e kuzhines se gatimit, 2 dhoma gjumi prej te cilave njera eshte matrimoniale dhe ka tualetin personal. Ballkoni eshte pergjate gjithe gjatesise se apartamentit nga krahu i Jugut. Ne cmim perfshihet edhe garazhi 25m2. Apartamenti eshte aktualisht i dhene me qira 1400 Euro.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 139.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %