Ju jeni vizitori 4692594

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambiente zyre per qira,
 • photo 1 (1).JPG
  Full Screen
  • photo 1 (1).JPG%1/5
  • photo 1 (2).JPG%2/5
  • photo 2 (2).JPG%3/5
  • photo 3.JPG%4/5
  • photo 5.JPG%5/5
  1/5
  photo 1 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 444
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Elbasanit
  • Zona e brendshme: 25 m²
  • Mbulim zone: 25 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepen ambiente zyre per qira, shume afer Ambasades Amerikane. Ne total jane 2 ambiente, te cilat mund te jepen bashke ose te ndara. Secila zyra ka nje siperfaqe prej 25 m2 dhe jane te shtruara me parket. Pozicionuar ne nje zone mjaft te kerkuar dhe vendosur ne katin e dyte te nje ndertese te re, me te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 25.00 m²
   • Zone interneti 25.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta