Ju jeni vizitori 4636740

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex 5+1 ne shitje dhe me qira ne Qender
 • DSC08121.JPG
  Full Screen
  • DSC08121.JPG%1/38
  • DSC08125.JPG%2/38
  • DSC08128.JPG%3/38
  • DSC08112.JPG%4/38
  • DSC08117.JPG%5/38
  • DSC08106.JPG%6/38
  • DSC08109.JPG%7/38
  • DSC08111.JPG%8/38
  • DSC08108.JPG%9/38
  • DSC08113.JPG%10/38
  • DSC08116.JPG%11/38
  • DSC08114.JPG%12/38
  • DSC08130.JPG%13/38
  • DSC08119.JPG%14/38
  • DSC08123.JPG%15/38
  • DSC08126.JPG%16/38
  • DSC08129.JPG%17/38
  • DSC08127.JPG%18/38
  • DSC08131.JPG%19/38
  • DSC08132.JPG%20/38
  • DSC08133.JPG%21/38
  • DSC08134.JPG%22/38
  • DSC08135.JPG%23/38
  • DSC08136.JPG%24/38
  • DSC08138.JPG%25/38
  • DSC08137.JPG%26/38
  • DSC08139.JPG%27/38
  • DSC08140.JPG%28/38
  • DSC08143.JPG%29/38
  • DSC08144.JPG%30/38
  • DSC08145.JPG%31/38
  • DSC08147.JPG%32/38
  • DSC08131.JPG%33/38
  • DSC08134.JPG%34/38
  • DSC08135.JPG%35/38
  • DSC08136.JPG%36/38
  • DSC08137.JPG%37/38
  • DSC08138.JPG%38/38
  1/38
  DSC08121.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 340
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zogu I, Qender
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • per shitje 155 000 €
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira dhe shitet nje Duplex 5+1, i arreduar me shije ne Bulevardin Zogu I, Qender, ne pallat te ri dhe me ashensor.
  Interiori i Duplexit eshte i stilit klasik, me mobilje dhe arredim te trajtes antike, me oxhak, shtrim totalishte me parket, librari, studio, piano, shkalle druri etj. Kjo banese ofron mundesite me te mira, ne saj te pozicionimit ne nje nder zonat me te kerkuar dhe te aksesueshme te qendres por dhe ofron qetesine maksimale per shkak te kateve te larta dhe levizjes permes shkalleve te brendshme pergjate gjithe baneses.
  Ngrohja e apartamentit, kryhet permes panelit diellor por dhe kondicionereve. Kuzhina perben nje dhome te vecante, totalishte te rehatshme dhe te shkeputur nga hapesirat e tjera te baneses. Siperfaqja e dupleksit shtrihet ne nje diameter prej 200 metrash katror (100 m ne kat) dhe 50 metra verande me gjelberim dhe fushepamje te lire.
  Organizimi i brendshem:
  KI : Korridor, 1 dhome ndenje, 1 hapesire ngrenie, 1 ballkon, kuzhine, 1 tualet, 1 dhome gjumi ose leximi dhe 1 dhome gjumi ose studio tjeter.
  KII: Verande, 1 dhome gjumi, 1 tualet dite me vaske per kalamaj si dhe 1 dhome matrimoniale me tualet te inkorporuar dhe vaske jacuzzi.
  Cmimi perfshin taksat dhe parkimin.
  Per me teper detaje apo nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni ne infot e zyres sone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %