Ju jeni vizitori 4589153

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament i hipotekuar ne Himare
 • 14103060_10209384723122616_824340506917405248_o
  Full Screen
  • 14103060_10209384723122616_824340506917405248_o%1/6
  • 14102930_10209384727482725_6662316853626122873_o%2/6
  • 14064017_10209384726322696_5769637192190094555_n%3/6
  • 14103007_10209384727762732_8817486763184396637_o%4/6
  • 14107652_10209384725762682_6894785347253055844_o%5/6
  • 14114935_10209384724082640_4883096928204604086_o%6/6
  1/6
  14103060_10209384723122616_824340506917405248_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 283
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Himarë
  • Qytet: Himarë
  • zone: - - -
  • Adresa: Himare,Vlore
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 42 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne qender te Himares. Ka nje hapesire prej 70m2 , eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri te hipotekuar me punime shume cilesore.Objekti disponon ashensor dhe eshte shume i pershtatshem per ata qe kerkojne apartamente pushimi me komoditet.Perbehet prej nje dhome gjumi, sallon, kuzhine dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti shitet i mobiluar.
  Per me teper informacion per nje vizite ne kete prone na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %