Ju jeni vizitori 4640483

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » apartament 2+1 me qera
 • 13632877_1750836261872868_51747499_o
  Full Screen
  • 13632877_1750836261872868_51747499_o%1/7
  • 13843436_1750836271872867_916441800_o%2/7
  • 13838283_1750836311872863_892028447_o%3/7
  • 13840495_1750836305206197_1554461337_o%4/7
  • 13621820_1750836228539538_1739380154_o%5/7
  • 13843488_1750836225206205_465709422_o%6/7
  • 13647146_1750836255206202_1126539577_o%7/7
  1/7
  13632877_1750836261872868_51747499_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 285
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4 Rruga Idriz Alidhima rrethrrotullimi koder
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • Per qira  180 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 2+1 90m2 ne rrugen prane portit. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi 2 tualete sallon dhe kuzhine dhe ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore dhe pamje nga deti.
  Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta